اجاره تاور کرین

اجاره تاور کرین : بسیاری از پروژه ها در مدت زمان کوتاهی به اتمام می رسند و بعضی از سازندگان تمایل به ساخت تنها یک پروژه دارند. این قبیل مشتریان بهتر است به جای خرید تاور اقدام به اجاره آن نمایند زیرا نگهداری تاورکرین در اتمام پروژه نیازمند حداقل فضای ۱۰۰ متر مربعیست . لذا شرکت اسد ماشین بخش ” اجاره تاورکرین ” را فعال نموده تا آن دسته از عزیزانی که مایل به اجاره هستند بتوانند از این خدمات بهره جویند .

اجاره تاورکرین

اجاره تاور کرین در اسد ماشین

بهترین پیشنهاد برای مشتریان و پیماکاران محترم اجاره تاور کرین می باشد . یکی از دلایل مهم پروژه های کاری می باشد که بعد از اتمام پروژه نگهداری قطعات تاور کرین به انبار یا فضای ۱۰۰ متری نیاز دارد  اسد ماشین رئیس انجام تاور کرین در ایران می باشد که نمایندگی فروش تاورکرین و اجاره و قطعات تاور کرین در ایران می باشد و پاسخگوی تمام نیاز های شما است .

 

اجاره انواع تاور کرین در تناژ مختلف:

اجاره تاورکرین ۳ تن و  تن : تاور ۳ تن با ظرفیت بلند کردن وزن ۳ تا ۴ تن  برای ارتفاع ۱۷ تا  ۶۰ متر را پاسخگو است‌ و بازوی آن ۱۷ الی ۴۲ متر می باشد.

اجاره تاورکرین ۸ تن در ایران : این تاور  با ظرفیت بلند کردن وزن ۴ تا ۸ تن برای ارتفاع ۲۰ تا ۶۰ متر بکار می رود و بازوی آن ۳۰ تا ۶۰ متر می باشد.

اجاره ۱۰ تن : تاورکرین با ظرفیت بلند کردن وزن ۸ تا ۱۰ تن برای ارتفاع ۴۰ تا ۱۰۰ متر بکار می رود و بازوی آن ۴۰ تا ۶۰ متر می باشد.

اجاره تاورکرین ۱۲ تن: جرثقیل برجی با ظرفیت بلند کردن وزن ۲۰ تا ۹۰ تن برای ارتفاع ۲۰ تا ۶۰ متر بکار می رود و بازوی آن ۲۵ الی ۷۰ متر می باشد.

اجاره تاورکرین ۱۶ تن، تاورکرین ۱۸ تن، تاورکرین ۲۰ تن، تاور کرین ۲۵ تن به بالادر سرتا سر ایران : تاورکرین با ظرفیت بلند کردن وزن بیش از ۱۲ تن برای ارتفاع ۴۰ تا ۱۶۰ متر بکار می رود و بازوی آن ۴۰ تا ۷۰ متر می باشد.

مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین در تهران: ما جرثقیل های سنگین در راستای مونتاژ تاورکرین در تهران را در اختیار داریم و این کار را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم.

اگر سیستم برق و وسایل مورد نیاز برای روشن کردن تاور کرین نیاز دارید میتوانید مقاله برق تاور کرین چیست؟ را مطالعه کنید.

 

قرار داد اجاره تاورکرین به چه صورت می باشد ؟

قرار داد اجاره تاورکرین به دو صورت پیمانکاری و اجاره تاور کرین می باشد . که هرکدام بند و تبصره  کاملا متفاوتی دارند. قرارداد پیمانکاری تاورکرین  و قرارداد اجاره جرثقیل. قرارداد پیمانکاری دارای مقررات و قوانینی است اما قرارداد اجاره بیشتر شبیه قرارداد اجاره به صورت امانت می‌باشد. که همان طوری که تحویل گرفته اید سالم تحویل میدهید .

اگر میخواهید از خدمات، تخصص و تجربه تیم فنی شرکت اسد ماشین اجاره دهنده جرثقیل نیز استفاده کنید باید اقدام به اخذ قرارداد پیمانکاری نمایید. اگر تجربه و مهارت کافی در زمینه نصب، نگهداری و استفاده از تاور کرین ها ندارید بهتر است این نوع قرارداد اجاره را انتخاب کنید.

یکی از اصلی ترین خدمات اسد ماشین مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین می باشد. اسد ماشین تنها نماینده پتین در ایران میتواند شما رو در امر یاری کند مشاوره و اجرا .

 

قیمت اجاره تاور کرین چطور محاسبه می شود ؟

قیمت اجاره تاور کرین به برند، نوع و تناژ موردنیاز پروژه شما بستگی دارد. ما در اسد ماشین بدلیل واردات مستقیم و حذف واسطه ها مناسب ترین قیمت بازار را ارائه میدهیم. لازم به ذکر هست که برخی سوالات رو همینجا پاسخ دهیدم میزان قیمت اجاره در تهران و شهرستان هیچ فرقی نداره و  اسد ماشین در سرتاسر ایران به یک قیمت قرار داد ها بسته می شود . برای دیدن قیمت و اطلاعات بیشتر برای خرید تاورکرین میتوانید روی لینک آبی ضربه بزنید.

آدرس ما :

تهران ، پاسداران ، کوهستان ۱ ، پلاک ۷

۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۱۰ ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۲۰ ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۳۰

آدرس انبار:

رباط کریم،میدان امام خمینی،به سمت حسن آباد،نوده دوم،انبار اسد ماشین