خرید تاور کرین در اسد ماشین

شرکت اسد ماشین با بیش از ۲۵ سال سابقه واردکننده انواع تاور کرین در تناژ مختلف میتوان در کشور صاحب صنعت می باشد. و پروژه های زیادی رو در ضمینه ی خرید تاور کرین به سر انجام رسانده .

استفاده از متخصصین با تجربه در امر خرید باعث تهیه کالایی با کیفیت مناسب و ارزشمند همچنین حذف واسطه ها عامل کاهش قیمت به هنگام فروش می باشد. تهیه و تأمین قطعات یدکی همچنین خدمات و پشتیبانی مستمر در تمام طول پروژه ها توسط این شرکت نگرانی مصرف کنندگان را به حداقل و نصب وراه اندازی توسط پرسنل ورزیده ومجرب میزان حوادث ناشی از مونتاژ و دمونتاژ را به صفر رسانده است .

خرید تاور کرین

قبل از خرید تاور کرین باید بداینم معنی تاورکرین چیست ؟ تاور به معنی برج و کرین به معنی جرثقیل می باشد . اگر در پروژه های با ارتقاع زیاد دقت کرده باشید . یک ستون چهار پایه کنار ساختمان همزمان با پیشرفت پروژه ارتفاع خود رو ارتقا میبخشد که به دلیل ارتفاع زیاد بردن مصالح به طبقات بالا رو بسیار راحت میکند .

 

نکات مهم در خرید تاور کرین که باید رعایت کنیم؟

نکات مهم برای خرید تاورکرین که باید رعایت کنیم اول بدانیم نوع سازه ما چه مدلی هست و ایا هنگام خرید تاور کرین تاور نو مناسب هست یا میتوانیم از تاور های دست دوم هم استفاده کنیم . برای خرید تاور کرین به کجا مراجعه کنیم که خدمات پس از فروش داشته باشید و برای تحویل به موقع خریدی که انجام دادیم چه ضمانت های میتواینم دریافت کنیم تا پروژه را طبق برنامه ریزی جلو ببریم چون پیمانکاران محترم به خوبی میدانند که هزینه خوابیدن پروژه یا تاخیر در تحویل به موقع  به صورت روزانه میتواند چه هزینه های سنگینی رو به سازنده تحمیل کند .

اسکلت یا سازه پروژه مهم است

نوع سازه هنگام خرید تاورکرین مهم می باشد که در پروژه شما از سازه بتنی استفاده می شود یا فلزی چرا این مهم هست ؟ به دلیل اینکه تحمل سازه های فلزی بیشتر از سازه های بتنی می باشد و برای اجرا تاور کرین این امر بسیار مهمی می باشد . و اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید کارشناسان اسد ماشین به خوبی به شما مشاوره میدهند و توضیحات لازم برای مونتاژ و اجرای تاور رو به شما خواهند داد .

 

خرید تاور کرین دست دوم بهتر است یا نو؟

 

در بحث خرید تاور کرین دست دوم به جرات میتوان گفت که کیفیت محصولات اروپایی بهتر از محصولات چینی است اما در عوض محصولات چینی نو و صفر کیلومتر هستند. همچنین بسیاری از محصولات تاور کرین دست دوم اروپایی که در کشور های آسیایی مورد استفاده قرار میگرفته اند نیز وارد کشور ما شده اند. به طور کلی با توجه به بودجه خودتان میتوانید بین این دو گروه، یکی را که مناسب تر است انتخاب کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت حتما با ما تماس بگیرید تا قیمت های روز را به شما ارائه کنیم.

خرید و فروش تخصصی ما تاور کرین های پتن Potain اصل فرانسه است که جزو محبوب ترین تاورکرین ها در ایران است لازم یه ذکر است اسد ماشین تنها وارد کننده و نماینده تاور پتن در ایران می باشد .

و ما در سال های اخیر توانسته ایم محصولات این شرکت فرانسوی را به طور نو و دست دوم وارد کشور کنیم و تامین و تعمیر قطعات آن را نیز به طور کامل انجام میدهیم. همچنان نسب به پروژه خود اگر نیازی به خرید ندارید یا بودجه در نظر گرفته شده شما برای پروژه همخوانی نداره میتوانید از خدمات دیگر اسد ماشین برای اجاره تاور کرین استفاده کند .

اگر سیستم برق و وسایل مورد نیاز برای روشن کردن تاور کرین نیاز دارید میتوانید مقاله برق تاور کرین چیست؟ را مطالعه کنید.

خرید تاور کرین از  اسد ماشین شامل چه خدماتی می باشد ؟

اگر به دنبال خرید تاور کرین در تهران یا سرتاسر ایران هستید به جای خوبی مراجعه کردید دلایل زیادی داریم تا اثبات کنیم چرا خرید جرثقیل های برجی از شرکت اسد ماشین یک قرارداد برد برد می باشد.

قیمت خرید تاور کرین دست اول

اولین مزینت خرید جرثقل های ساختمانی از اسد ماشین دست اول بودن آن است . به این دلیل که اسد ماشین تنها وارد کننده و نمایندگی رسمی پتن در ایران می باشد .

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش تاورکرین مهم ترین اصل آن اجرا و تامین قطعات هنگام خرابی هست که اسد ماشین رئیس انجمن تاور کرین ایران اولویت پخش قطعات را به مشتریان خود اختصاص میدهد و بعد بقیه شرکت های همکار را که تاور ها رو از ما تهیه کردن را ساپورت میکنیم .

ضمانت های اجرایی

با توجه به سمت اسد ماشین در انجمن ایران بالا ترین ضمانت اجرایی را میان همکارن به شما میدهد . برای پرداخت های مطمئن و رضایت خریدارن یا پیمانکاران عزیز به شما مشتریان عزیز هنگام عقد قرار داد ضمانت نامه بانکی معتبر میدهد این یعنی هیچ تاخیر و دیر کردی در تحویل غیر قابل قبول می شود و سازه و اپراتور(در صورت نیاز) و اجرا همگی به موقع و طبق قرار داد تحویل میشود .

یکی از اصلی ترین خدمات اسد ماشین مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین می باشد. اسد ماشین تنها نماینده پتین در ایران میتواند شما رو در امر یاری کند مشاوره و اجرا .