سکشن ارتفاعی تاور

سکشن ارتفاعی تاور

سکشن ارتفاعی تاور کرین چیست ؟ همانگونه که از نام این قطعه پیداست قطعه ای است که برای ارتفاع گرفتن تاور کرین از این قطعات استفاده می کند. سکشن ارتفاعی تاور کرین ها به دو نوع پیچی و پیمی تقسیم میشوند.

سکشن ارتفاعی تاورکرین ها به دو نوع پیچی و پیمی تقسیم میشوند.اسد تاور کرین

سکشن ارتفاعی تاور کرین

سکشن  ارتفاعی تاور کرین یا قطعه ارتفاعی انواع تاور کرین با یکدیگر بسیار متفاوت است از لحاظ وزن متریال سخت و نوع آهن و جوش و برش سکشن یا همان سگمنت یا به تعبیر عوام قطعه ارتفاعی که نصب آن بر روی هم با پیچ مدلهای قدیمی و با پیم و اشپیل مدلهای جدید تر به صورت ارتفاع یا عمود یا ایستاده موجب افزایش ارتفاع تاور کرین میشود.

یکی از اصلی ترین خدمات اسد ماشین مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین می باشد. اسد ماشین تنها نماینده پتن در ایران میتواند شما رو در امر یاری کند مشاوره و اجرا .

معمولا باید به خاطر حفظ ضریب امنیت و عدم سقوط سکشن از ارتفاع تا زیر گردون تاور کرین با مهاری یا همان کمربند به سازه متصل شود و زمان حمل یانصب سکشن به هیچ عنوان نباید به پهلو روی هم انباشته و تاب بردارد یا دفرمه شود در اینصورت در ارتفاع شاقول یا تراز نبوده و سقوط میکند، بعضا کارگاههایی شروع بی تولید انواع تولید انواع قطعه ارتفاعی یا سکشن تاور کرین نموده اند . برای اجاره تاور کرین به این صفحه اسد ماشین مراجعه کنید .

 

سکشنهای ارتفاعی تاور کرین

که مشابه قطعات اصلی و با کیفیت میباشد باید توجه داشت ساخت قطعه علاوه بر خطرات و مسئولیتهای انسانی میبایست زمان جوش به اضلاع مدولار و چرخشی باشد تا آب آهن به یکباره دفرموله یا از میدان مقاومت کسر نشود و از آهن استاندارد با توجه به نوع تاور کرین آهن ۲۰ میل ۳۸ یا ST,52 استفاده شود.

دلیل موجه و قانونی ساخت میتواند تحریم کشور، فرسودگی قطعات تاورهای قدیمی دهه ۷۰ و۸۰ واشتغالزائی برای نیروهای جوان و متخصص کشور و خود باوری با دانش  مهارت ایرانی و رونق بازار و عدم اتکاء به خدمات بیگانگان و احترام به پیشنهاد مقام معظم رهبری جناب آقای خامنه ای بابت تولید و حذف بیکاری و سازندگی است.

من فکر میکنم هر آنچه خداوند به شما در قالب نعمت عطا میکند زکاتی دارد مثلا زکات علم و فن آوری ،نشر آن است بنابراین دنیا باید به ایران و ایرانی احترام بگذارد و ما مسلمانان ایران بهترین مردم هستیم. برای خرید تاور کرین وارد این صفحه شوید و اطلاعات را از ما بپرسید .

 

سومین مرحله

نصب تاور کرین نصب سکشنها می باشد. سکشن های پیچی برای تاور کرین های سبک(۲تا۱۰تن) و سکشن های پیمی برای تاور کرین های سنگین (۱۲تا۲۵تن) و در برخی  تاور کرین ها (۸تا۱۰تن)استفاده میشوند. تمام سکشن های پیمی این مجموعه(تهران کرین) با گوشواره های طرح فابریک ساخته میشوند و جوشکاری سکشن ها با دستگاه جوش های مخصوص و افراد متخصص و مجرب انجام میپذیرد.

سکشن های ذیل در ابعاد ۲ ،۱/۶۰ و ۱/۲۰ میباشند که سکشن های ۲و۱/۶۰ از نوع پیمی و سکشن۱/۲۰ از نوع پیچی میباشند. طول و عرض و ارتفاع قطعه ها (سکشن ها) بسته به نوع تاور کرین ها مختلف می باشد معمولاً وقتی سازهای ساختمان ها بزرگ و چندین طبقه باشد از تاور کرین های سنگین استفاده می شود که معمولاً طول و عرض و ارتفاع مختلفی دارند.

سکشن ارتفاعی تاورکرین ها به دو نوع پیچی و پیمی تقسیم میشوند.اسد تاور کرین

متداول ترین سکشنهای ارتفاعی که بیشتر تاور کرین ها از آن استفاده می کند سکشن ارتفاعی در ابعاد (۳×۲×۲) متر می باشد. این سکشنها از نبشی ۲۰ سانت، ۲۰ میل گوشت با آلیاژ ST52 ساخته می شود که هر چه قدر سکشن ها به قسمت زیر گردان می رسند و هر چه ارتفاع تاور کرین بالاتر می رود.

سکشن ها ضعیف تر ساخته می شود، ابعاد سکشن ها تغییر نمی کند  بلکه اندازه نبشی ها و گوشت آنها کمتر می شود. سکشن ها هم بسته به نوع تاور کرین ستون های اصلی آن ها از نبشی و گرد ساخته می شوند که هر چه قدر تاور کرین ها سنگین تر می شود باید سازه آن هم قوی تر شود.

اگر سیستم برق و وسایل مورد نیاز برای روشن کردن تاور کرین نیاز دارید میتوانید مقاله برق تاور کرین چیست؟ را مطالعه کنید.

سومین مرحله

قطعه ارتفاعی انواع تاور کرین با یکدیگر بسیار متفاوت است از لحاظ وزن متریال سخت و نوع آهن و جوش و برش سکشنها یا همان سگمنت یا به تعبیر عوام قطعه ارتفاعی که نصب آن بر روی هم با پیچ مدلهای قدیمی و با پیم و اشپیل مدلهای جدید تر به صورت ارتفاع یا عمود یا ایستاده موجب افزایش ارتفاع تاور کرین میشود

معمولا باید به خاطر حفظ ضریب امنیت و عدم سقوط سکشنها از ارتفاع تا زیر گردون تاور کرین با مهاری یا همان کمربند به سازه متصل شود و زمان حمل یانصب سکشنها به هیچ عنوان نباید به پهلو روی هم انباشته و تاب بردارد یا دفرمه شود.

 

سکشن

در اینصورت در ارتفاع شاقول یا تراز نبوده و سقوط میکند،بعضا کارگاههایی شروع بی تولید انواع تولید انواع قطعه ارتفاعی یا سکشن تاور کرین نموده اند که مشابه قطعات اصلی و با کیفیت میباشد باید توجه داشت ساخت قطعه علاوه بر خطرات و مسئولیتهای انسانی میبایست زمان جوش به اضلاع مدولار و چرخشی باشد

تا آب آهن به یکباره دفرموله یا از میدان مقاومت کسر نشود و از آهن استاندارد با توجه به نوع تاور کرین آهن ۲۰ میل ۳۸ یا ST,52 استفاده شود دلیل موجه و قانونی ساخت میتواند تحریم کشور،فرسودگی قطعات تاورهای قدیمی دهه ۷۰ و۸۰ واشتغالزائی برای نیروهای جوان و متخصص کشور و خود باوری با دانش  مهارت ایرانی و رونق بازار و عدم اتکاء به خدمات بیگانگان و احترام به پیشنهاد مقام معظم رهبری جناب آقای خامنه ای بابت تولید و حذف بیکاری و سازندگی است .

 

فروش تاور کرین در اولین شرکت وارد کننده انواع تاور و جرثقیل برجی در ایران .

 

سکشن های ۲m * 2m * 2.3mتاور کرین پتن J12 و J13 برای مدل ۷۶۴ و ۷۶۵ به صورت باکس مورد استفاده قرار می گیرد.
سکشن های ۲m * 2m * 3m تاور کرین پتن L68B , L68A و L68B2 برای مدل های K40/27 , K30/36 , K30/30 , H30/40 , H30/30 , F3/29 مورد استفاده قرار می گیرد.
سکشن های ۲.۲m * 2.2m تاور کرین لیبهر برای مدل هایی با ظرفیت ۱۲ تن نظیر HC 180 به ارتفاع ۴.۱۵ متر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

معنی سکشن چیست ؟

بخش ,برش , دایره , قسمت, باب

 

 

آدرس ما :

تهران ، پاسداران ، کوهستان ۱ ، پلاک ۷

۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۱۰ ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۲۰ ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۳۰

آدرس انبار:

رباط کریم،میدان امام خمینی،به سمت حسن آباد،نوده دوم،انبار اسد ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *