رفتن به محتوای اصلی

پایه تثبیت تاور کرین به همراه ابعاد نصب و قیمت

پایه تثبیت تاور کرین چیست ؟

 

قبل از اجرای پروژه وقتی میخوایم یک قائم یا یک ستون درست کنیم خیلی مشکل هست نگه داشتن این ستون روی زمین ناهموار که در اینده امکان افتادن دارد . برای این منظور  پایه تثبیت تاور کرین ساخته شده که قبل از شروع کار یک مکان مناسب برای عمود کردن تاور انتخاب میکنیم . بعد گود برداری میشه به میزان نیاز که بستگی به حجم و وزن حمل و نقل تاور دارد . بعد پایه های تثبیت رو روی زمین توسط بتن و پیچ و مهره به خوبی محکم میکنند .

تثبیت یعنی ثابت شدن همان طور که از اسمش پیداست  پایه ای برای نگداشتن تاور کرین در مکان مشخص می باشد.

چون تنه ی اصلی تاور کرین چیزی برای ایستادن روی زمین ندارد از پایه تثبیت برای تعادل و نگه داشتن تاور استفاده می شود. به نظر من یکی از مهم ترین اجزای تاور کرین همین پایه ایی است که تاور روی اون سوار می شود.می توانید در این مقاله بخوانید  تاور کرین چیست ؟

روش نصب پایه تثبیت تاور کرین

همه محاسبات از روی تناژ تاور کرین مشخص می شود . و بستگی به ارتفا تاور دارد . معمولا پایه رو داخل زمین کار میزارند. بسته به تحمل وزن تاور زمین رو گود کرده پایه رو داخل زمین کار گذاشته و روی آن را با بتن پوشانده بعد تاور کرین را روی این پایه نصب می کنند.

 

اجاره تاورکرین همراه با قیمت

 

وظیقه پایه تثبیت چیست ؟

پایه ایست آهنی برای تثبیت یعنی برای انجام ثبات و ایستادگی مقاوم برای نصب تاور کرین،که شامل چهار تکه فلزی است برای چهار چهار طرف نصب قطعات اصلی و بعد سکشن، سگمنت یا قطعه ارتفاعی که هر کدام از این پایه ها(پایه تثبیت)به نسبت نوع جرثقیل یعنی برند اسم، مدل،تناژ و نوع زمین اجرای فونداسیون اندازه و سایز آن متفاوت میباشد،

مثلا برای اجرای نصب تاور کرین ۱۲ تن پتن با ارتفاع ۶۰ متر از سطح زمین قطعه ۲ متری مدل H,30,30 میبایست مطابق نقشه استاندارد اجرای فونداسیون مجل محاسبه شده برای نصب تاور

مثلا چاله آسانسور یا هر نقطه ای دیگر که از نظر کارشناسان گروه مهندسی شایان محاسبه شده (کارشناسی ما رایگان میباشد)گودبرداری شده و مطابق نقشه ما حدودا ابعاد ۲,۵*۲,۵ متر در عمق ۱,۹۰ با میلگرد حداقل نمره ۲۰ آجدار مش یا بافته شود .

هر پایه حداقل ۱,۷۰ سانت بعد از شاقول یا طراز شدن در بتن آماده،مگر ۳۰۰,رده مقاومت C,20 با اسلامپ ۸ و عیار بالا و دانسیته و یسکوزیته تست شده و استاندارد اقدام به پرکردن یا ریختن بتن بنمائید .

(هر نوع ساخت بتن برای اجراء فونداسیون تاور در کارگاه خودتان ممنوع است)

چون بتن باید یکپارچه و منظم ریخته شود،۸ دستگاه تراک میکسر ۸ متری بتن تر آماده برای آماده سازی پایه تثبیت یعنی حدود ۶۴ متر مکعب بتن برای تاور ۱۲ تن نیاز است،گفتیم اندازه ها با توجه به نوع تاور کرین متغیر است.

حتی اندازه صفحه پلیت ها،قطر پایه،ارتفاع،گوشواره بالا و نوع آلیاژ و قیمت بر اساس کیفیت،در سایت ما بررسی کنید و با ما مشورت نمائید.

فروش تاورکرین در اسد ماشین به چه صورت می باشد .

 

اجزای اصلی پایه تثبیت تاور کرین

نبشی یا قوطی به شکل چهار گوش یا گرد که بستگی به نوع و تحمل وزن تاور کرین دارد که از ۴ جهت ستون رو نگه میدارند فورج اصطلاح نوعی از ریختگری میباشد.

که برای نچرخیدن پایه ثبیت به بدنه پیچ می شود لچک یا نبشی های استفاده شده در پایه برای جلوگیری از چرخش آنها در فنداسیون بتی

 

 

مختصری در باره ما شرکت اسد ماشین

شرکت اسد ماشین وارد کننده و بزرگ ترین عرضه کننده انواع تاور کرین در ایران و همچنان عرضه کننده انواع برند های تاور کرین یا جرثقیل برجی و پایه تثبیت و موتور تاور کرین با بیش از نیم قرن تجربه در کنار شما ایستاده ایم . برخی از همکاران ما با عرضه غیر مستقیم تاور کرین جرثقیل برجی فعالیت دارند ولی اسد ماشین انحصاری و دسته اول می باشد. در همین بخش شما رو با چند نوع از خدمات  شرکت فروش تاورکرین و اجاره تاورکرین و خرید تاورکرین حوادث سقوط تاور کرین و علت آن آشنا می کنیم شرکت هایی زیادی این خدمات را ارائه میدهند  شرکت اسد ماشی این خدمات رو به صورت تضمینی از صفر تا صد  کنار شما خواهد بود

 

آدرس ما :

تهران ، پاسداران ، کوهستان ۱ ، پلاک ۷

۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۱۰    ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۲۰     ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۳۰

آدرس انبار:

رباط کریم،میدان امام خمینی،به سمت حسن آباد،نوده دوم،انبار اسد ماشین

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا