پایه تثبیت سکشن

پایه تثبیت سکشن

پایه تثبیت سکشن مرحله ی اول در همه ی تاور کرین ها نصب پایه ی آن است به سه صورت انجام می شود. پایه تثبیت سکشن رایج ترین روش پایه تثبیت (Anchor Base Tower Crane) است که در فنداسیون بتنی ساختمان نصب می شود.

پایه تثبیت سکشن مرحله ی اول در همه ی تاور کرین ها نصب پایه ی آن است

پایه تثبیت تاور کرین زیر بار :

برای تاور کرین های معمولی با قدرت باربری معمولی از پایه تثبیت تاور کرین زیر بار استفاده میشود . در این روش پایه های سکشن اصلی را به طور ضربدری گذاشته سپس بروی آن وزنه هایی را به صورت مربعی قرار میدهیم . اگر سیستم برق و وسایل مورد نیاز برای روشن کردن تاور کرین نیاز دارید میتوانید مقاله برق تاور کرین چیست؟ را مطالعه کنید.

پایه تثبیت سکشن

پایه تثبیت سکشن تاور کرین همانطور که از اسمش پیداست پایه ایست آهنی برای تثبیت یعنی برای انجام ثبات و ایستادگی مقاوم برای نصب تاور کرین ،که شامل چهار تکه فلزی است. برای چهار چهار طرف نصب قطعات اصلی و بعد سکشن،سگمنت یا قطعه ارتفاعی که هر کدام از این پایه ها(پایه تثبیت)به نسبت نوع تاور کرین یعنی برند اسم،مدل،تناژ و نوع زمین اجرای فونداسیون اندازه و سایز آن متفاوت میباشد.

مثلا برای اجرای نصب تاور کرین ۱۲ تن پتن با ارتفاع  ۶۰ متر از سطح زمین قطعه ۲ متری مدل H,30,30 میبایست مطابق نقشه استاندارد اجرای فونداسیون مجل محاسبه شدهوبرای نصب تاور مثلا چاله آسانسور یا هر نقطه ای دیگر که از نظر کارشناسان گروه مهندسی محاسبه شده است. یکی از اصلی ترین خدمات اسد ماشین مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین می باشد. اسد ماشین تنها نماینده پتن در ایران میتواند شما رو در امر یاری کند مشاوره و اجرا .

پایه تثبیت سکشن مرحله ی اول در همه ی تاور کرین ها نصب پایه ی آن است

نصب پایه تاور کرین

مرحله ی اول در همه ی تاور کرین ها نصب پایه ی آن است به سه صورت انجام می شود. رایج ترین روش پایه تثبیت (Anchor Base Tower Crane) است که در فنداسیون بتنی ساختمان نصب می شود.روش دوم نصب بر روی کالسکه است به اینصورت که کالسکه تاور کرین به وسیله وزنه های بتنی در جای خود ثابت می شود.روش سوم نصب بر روی ریل متحرک می باشد که با این روش تاور کرین قابلیت حرکت در پروژه را خواهد داشت.

نصب پایه تثبیت سکشن اصلی یا سکشن مادر تاور کرین

مرحله دوم نصب سکشن اصلی به پایه فولادی تاور کرین به وسیله پین یا پیچ و با استفاده از جرثقیل متحرک (Mobile Crane) است.سکشن اصلی که در اکثر تاور کرین ها بزرگتر و قوی تر از سکشن های ارتفاعی است.در این مرحله درجه انحراف عمودی تاور کرین کنترل می شود.

در نصب این تاور کرین به پایه تثبیت از ۱۶ بولت (Bolt) استفاده شده است.این بولت های فولادی می توانند گشتاوری در حدود ۴۳۰۰ پوند بر فوت را تحمل کنند.

 

نصب سکشن های ارتفاعی

روند نصب تاور کرین با اضافه شدن سکشن های ارتفاعی ادامه پیدا می کند تا ارتفاع مورد نیاز به دست آید.

 

نصب گردان تاور کرین

پس از نصب آخرین سکشن ارتفاعی قطعه زیر گردان و گردان تاور کرین نصب می شود. این قطعه اغلب سنگین ترین قطعه تاور کرین است و معمولا بر کاهش وزن آن و فشار به جرثقیل متحرک (Mobile Crane) به صورت دو قطعه مجزا نصب میشود.

 

نصب کله قندی

پس از نصب گردان تاور کرین کله قندی به آن اضافه می شود و به وسیله پین (۴ پین) به گردان متصل می شود.

 

نصب کنفلش یا بازوی وزنه ها (Counter Jib)

کنفلش یک قطعه یک تکه است.این قطعه به وسیله پین به گردان متصل شده و سپس جرثقیل کنفلش را ۱۵ در بالا می آورد تا کابل ها یا بازوهای مهاری بوسیله پین به کله قندی تاور کرین متصل شوند. پس از نصب کنفلش وزنه های بتنی روی آن نصب می شود.

 

نصب فلش یا بازوی کار (Working Jib)

فلش تاور کرین که معمولا از سه یا چهار قطعه تشکیل شده است قبلا به هم متصل شده و به صورت یک تکه توسط جرثقیل به گردان نصب می شوند و پس از آن کابل های مهاری آن به کله قندی متصل می شوند.

 

مراحل نهایی

پس از نصب فلش شاریوت (trolley) نصب میشود و در ادامه وزنه های کنفلش تکمیل می گردد. برای راه اندازی تاور کرین بکسل های شاریوت و قلاب نصب و تنظیم می شوند و در نهایت سیستم تابلو برق تاور کرین راه اندازی میشود.

 

قیمت پایه تثبیت تاور

برای آگاهی از قیمت پایه تثبیت تاور میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای اجاره تاور کرین به این صفحه اسد ماشین مراجعه کنید .

 

پایه تثبیت سکشن مرحله ی اول در همه ی تاور کرین ها نصب پایه ی آن است

 

فروش پایه تثبیت تاور کرین

قابل توجه سازندگان محترم پروژه های مختلف مرتفع ساختمانی : شرکت صنعتی ساختمانی اسد ماشین در خصوص فروش و ، اجاره منصفانه انواع تاور کرین در تناژ مختلف 6،8،10،12،16،25 تن ، پتن فرانسه ، بهترین قیمت اجاره تاور کرین کپتن فرانسه با ما تماس بگیرید . اسد ماشین ارائه دهنده خدمات به شرح زیر می باشد : طراحی و ساخت ماشین آلات ساختمانی ، نصب و راه اندازی .

ساخت و تامین انواع لوازم مکانیکی و برقی ، انواع اتصالات بارداری،ساخت و فروش انواع استراکچر ، آسانسور کارگاهی و تاور کرین ، فروش انواع ریموت کنتور تاور کرین و پمپ دکل ،تهیه انواع سیم بکسل بار برداری و مورد نیاز تاور کرین ، صدور بیمه نامه و گواهی سلامت،سرویس و تعمیرات و نگهداری تخصصی ماهیانه و سالیانه باکت بتن و سبد حمل مصالح،فروش انواع آسانسور صفر و استوک کارگاهی تناژ 1/5 تن تا 2/5 تن، واردات انواع تاور کرین آسانسور کارگاهی .

ساخت انواع سکشن بازسازی فلش و کانتر فلش،ساخت انواع پایه تثبیت برای تمامی برندهای موجود در بازار ایران،نصب و جمع آوری و جابجایی انواع تاور کرین با بهترین روش نسبت به موقعیت پروژه و نوع دستگاه . قابل توجه ،که مجموعه اسد ماشین با بهره گیری از مدیریت و کارکنان متخصص قادر به ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان در اسرع زمان با مناسبترین قیمت می باشد. مجموعه ما آماده ارائه انواع خدمات در خصوص فروش ، اجاره تاورکرین ، سرویس و نگهداری تاور کرین و .. در سراسر کشور می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

 

پایه تثبیت تاور کرین زیر بار :

برای تاور کرین های معمولی با قدرت باربری معمولی از پایه تثبیت تاور کرین زیر بار استفاده میشود . در این روش پایه های سکشن اصلی را به طور ضربدری گذاشته سپس بروی آن وزنه هایی را به صورت مربعی قرار میدهیم .

 

فروش تاور کرین در اولین شرکت وارد کننده انواع تاور و جرثقیل برجی در ایران .

قطعات تاور کرین

رخی از قطعات تاور کرین عبارت اند از :

۱ :  سکشنهای تاور کرین

۲ : فلش تاور کرین

۳ : قرقره ته فلش تاور کرین

۴ : پایه تثبیت سکشن

۵ : کمربند تاور کرین

۶ : گیر بکس تاور کرین

۷ : موتور های تاور کرین

 

آدرس ما :

تهران ، پاسداران ، کوهستان ۱ ، پلاک ۷

۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۱۰ ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۲۰ ۰۲۱-۲۲۷۷۹۹۳۰

آدرس انبار:

رباط کریم،میدان امام خمینی،به سمت حسن آباد،نوده دوم،انبار اسد ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *